Size Nasıl
Yardımcı Olabiliriz
?


Neye ihtiyacınız olduğunu belirleyip En doğru aksiyonu en uygun maliyete yapmak..Reklam Budur..


Açık Hava Reklamları

Dışarıda nasıl göründüğünüz, oluşturacağınız algı önemlidir. Doğru noktalarda ve en dikkat çekici tasarımlarla görünmeniz, sizin diğerlerinden farklı olduğunuzu ortaya koymak için en belirleyici reklam enstrümanlarındandır.


Baskılı İşler

Kurumsal kimliğiniz çerçevesinde tüm baskılı işleriniz tasarlanır basımları kontrol edilir ve teslim edilir. Baskı kaliteniz tasarımınız kurumsallığınızın göstergesidir.


Web Sayfaları ve Sosyal Medya

web sayfanız, sosyal medyanız sizin kurumsallığınız müşterinizin gözündeki itibarınız ve çoğu zaman da pazarlıktaki gücünüzdür. Baymarka olarak Online olmanızı sağlarız.


Fotoğraf ve Video Çekimi

Dış mekan ve iç mekan çekimlerin yanı sıra drone çekimleri de yapılıp videolar hazırlamaktayız.


Promosyon Ürünleri

Seçeceğiniz promosyon ürününüz kalitenizi gösterir. Powerbanklardan, saatlere, matbaa ürünlerinden masa üstü deri ürünlere kadar her şeyi bünyemizde bulabilirsiniz.

Fİ Bedel & Tam Hizmet Ajansı..


Fi bedelli ve tam hizmet ajansı olarak çalıştığımız firmalarla uzun soluklu sözleşmeler yapmaktayız. Tüm ihtiyaçlarının tek noktadan çözülmesini isteyen kurumsal şirketlerin tercih ettiği bu tarz çalışma sistemlerinde firmaların tasarım reklam promosyon uygulamaları ve medya planlama dahil tüm süreç tarafımızdan yönetilir.